Zielona Szkoła w Goreniu Dużym

W dniach 28 i 29 maja 2024r. uczniowie z klas 5 a, 6 a i 6 b uczestniczyli w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Podczas pobytu realizowali program: „POZNAJEMY GOSTYNIŃSKO – WŁOCŁAWSKI PARK KRAJOBRAZOWY –  JESTEŚMY BLIŻEJ PRZYRODY NASZEGO REGIONU”. Wzięli udział w ciekawych warsztatach. Była to wycieczka szlakiem ornitologicznym, a także zajęcia pod kierunkiem trenera edukacji ekologicznej pn. „Survival – jak przetrwać w lesie?”. Wiele radości dostarczył uczestnikom pobyt w Mini ZOO, a także ognisko. Niezapomniane wrażenia z pobytu w Zielonej Szkole zakończył przejazd Zieloną Kolejką po najbliższej okolicy, podczas którego uczestnicy mieli możliwość podziwiania przyrody naszego regionu.

Data dodania: 2024-06-19 11:25:20
Data edycji: 2024-06-19 11:27:01