„Dobre sposoby na mikroby. Z higieną za pan brat: STOP KORONAWIRUS!''

„Dobre sposoby na mikroby. Z higieną za pan brat:  STOP KORONAWIRUS!''

Ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się wirusa budzi w nas wszystkich niepokój. Jest to sytuacja trudna, z którą nigdy nie mieliśmy do czynienia. Nasze obawy udzielają się dzieciom, które nas dorosłych bacznie obserwują i momentalnie wyczuwają nasze emocje. W związku z tym psycholog szkolny p. Joanna Giergielewicz w dniach 3.02 i 16.02.2022 przeprowadziła w klasach I zajęcia edukacyjne w oparciu o scenariusz opracowany przez Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy pn. "Dobre sposoby na mikroby. Z higieną za pan brat: STOP KORONAWIRUS!". Celem zajęć było poznanie zagrożeń związanych z koronawirusem, utrwaleniem wiedzy na temat dbania o higienę osobistą oraz wdrażanie do dbałości o zdrowie własne i rówieśników.

Data dodania: 2022-03-23 12:34:55
Data edycji: 2022-03-23 12:36:18