Podsumowanie Innowacji Pedagogicznej „Pociąg do czytania”

Dziękujemy wszystkim uczniom, uczęszczającym do świetlicy szkolnej, którzy brali udział w  Innowacji Pedagogicznej „Pociąg do czytania”. Celem innowacji było wdrożenie dzieci do częstych kontaktów z książką, zachęcenie do polubienia  czytania. Uczniowie poznali zalety wynikające z czytania: książki pomagają nam rozwijać język, słownictwo, myślenie oraz rozszerzają naszą świadomość, pobudzają fantazję, uczą budować obrazy w wyobraźni, rozwijają nasze uczucia i zdolności do empatii, możemy ją wziąć ze sobą gdziekolwiek chcemy, dostarczają nam wiedzę ze wszystkich dziedzin życia, dodają sił i zapału, dostarczają nam rozrywki i emocji.

W ramach innowacji dzieci robiły zakładkę do książki, odbywały się spotkania Klubu Małego Czytelnika – „Czytanie na dywanie” oraz zachęcały do czytania swojej ulubionej książki. Na zakończenie podsumowaliśmy konkurs „Pociąg do czytania”.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom:

I miejsce – Joanna Kurant klasa 2a

II miejsce – Natan Konicki klasa 3c

III miejsce – Nadia Olszewska klasa 6a

Alicja Szablewska klasa 2a

Oliwia Jędrzejczak klasa 2a

Gracjan Osiecki klasa 3c

Dawid Mastalerski klasa 3c

Jeszcze raz wielkie brawa dla WSZYSTKICH!!! ?

Opiekunowie:

1. Ilona Świąder