Ogólnopolski Tydzień Kariery 16-22 października 2023 r.

Ogólnopolski Tydzień Kariery - przedsięwzięcie zainicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej - propaguje na obszarze całego kraju różnorodne działania na rzecz rozwoju całożyciowego poradnictwa zawodowego. Każdej edycji OTK towarzyszy myśl przewodnia związana z planowaniem kariery zawodowej, edukacji i pracy, zaś adresatami i docelowymi odbiorcami są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w tym zakresie, a w szczególności młodzież szkolna. Tegoroczna edycja, odbywająca się w dniach 16-22 października 2023 r., ma na celu pomoc młodzieży w określeniu predyspozycji zawodowych, wyborze zawodu i ustaleniu dalszej ścieżki edukacyjnej pod hasłem:

Talent i praca - to się opłaca

Doradca zawodowy udziela pomocy uczniowi w wyborze zawodu   i kierunku kształcenia i planowania kariery zawodowej w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych uwzględniając możliwości psychofizyczne i sytuację życiową klientów, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego.

Data dodania: 2023-10-26 08:05:22
Data edycji: 2023-10-26 08:07:20