Ogólnopolski Tydzień Kariery 2022

Ogólnopolski Tydzień Kariery - przedsięwzięcie zainicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej - propaguje na obszarze całego kraju różnorodne działania na rzecz rozwoju całożyciowego poradnictwa zawodowego. Każdej edycji OTK towarzyszy myśl przewodnia związana z planowaniem kariery zawodowej, edukacji i pracy, zaś adresatami i docelowymi odbiorcami są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w tym zakresie, a w szczególności młodzież szkolna. Tegoroczna edycja, odbywająca się w dniach 17-23 października 2022 r., ma na celu pomoc młodzieży w określeniu predyspozycji zawodowych, wyborze zawodu i ustaleniu dalszej ścieżki edukacyjnej pod hasłem: "Złap za stery do swojej kariery".

Materiał do pobrania:

Data dodania: 2022-10-14 07:11:46