Światowy Dzień Owoców i Warzyw

21 października obchodzony jest Światowy Dzień Owoców i Warzyw. 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W ramach wdrażania innowacji pedagogicznej metodycznej wewnętrznej autorstwa V. Agaty Cheda pt. „Obchodzimy nietypowe święta w naszej świetlicy, czyli przez zabawę do wiedzy o otaczającym nas świecie, realizowane, jako kolejny moduł ”, porozmawialiśmy o owocach i warzywach - tych rosnących w Polsce i tych bardziej egzotycznych. Uczniowie obejrzeli zdjęcia, posłuchali ciekawostek i informacji na temat omawianych owoców i warzyw, śpiewali piosenkę pt. „ Ogórek wąsaty” i wykonali pracę przestrzenną plastyczno –techniczną – kosz jabłek.

Data dodania: 2022-11-04 12:17:59
Data edycji: 2022-11-04 12:18:48