Materiały pomocnicze dla rodziców

Rewalidacja i zajęcia specjalistyczne - materiały pomocnicze dla rodziców

Szanowni Państwo, Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku, Szkolny Zespół ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej przygotował dla Państwa materiały pomocnicze do pracy z dziećmi. Obejmują one różne formy zajęć (rewalidację, zajęcia logopedyczne, integrację sensoryczną, rehabilitację ruchową i inne) i zostały zamieszczone w formie linków odwołujących się bezpośrednio do pomocnej strony internetowej. Materiały są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, pozwalają na wspieranie różnych funkcji - zarówno percepcyjnych, poznawczych (uwaga, pamięć, myślenie, mowa), emocjonalno-społecznych, ruchowych.

Znajdują się tam propozycje filmików z ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, rewalidacyjnymi, logopedycznymi, propozycje gier i zabaw edukacyjnych, pozwalających na wzmacnianie i utrwalanie wiedzy z takich przedmiotów szkolnych, jak język polski, matematyka, język angielski i inne. Multimedialne pomoce, które wybraliśmy, mogą stanowić formę zachęcającą dzieci do pracy edukacyjnej, terapeutycznej, wspierającej.

Zachęcamy do korzystania z materiałów!

Data dodania: 2022-02-12 16:14:04
Data edycji: 2022-02-12 16:14:42