Zebrania z rodzicami 28, 29, 30 marca 2022 r.

Harmonogram zebrań z rodzicami uczniów z klas 1 – 3

p. Cheda V. A.

p. Adamczewska D.

9 budynek B

Podczas zebrań rodziców obowiązują zasady zawarte w Wewnętrznym regulaminie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku w czasie epidemii, tzn.: należy stosować środki ochronne w postaci maseczek, dezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych.

W zebraniu może brać udział rodzic (opiekun) bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej oraz gdy nie został nałożony na niego obowiązek kwarantanny lub izolacji domowej.

Podstawa prawna: Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych obowiązujące od dnia 1 września 2021r.

Harmonogram zebrań z rodzicami

p.Kruszczyńska I.
p.Wileniec I.

201

Podczas zebrań rodziców obowiązują zasady zawarte w Wewnętrznym regulaminie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku w czasie epidemii, tzn.: należy stosować środki ochronne w postaci maseczek, dezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych.

Harmonogram zebrań z rodzicami
Klasy 7,8