''Zdrowo jem, więcej wiem''

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie z klas 1-3 realizują projekt edukacji prozdrowotnej ,,Zdrowo jem, więcej wiem”, którego organizatorem jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Głównym celem projektu jest wykształcenie u uczniów postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych. Uczniowie uświadamiają sobie związek pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz poznają rolę codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej. Projekt realizowany jest pod kierunkiem nauczycieli: p.Zofii Wojdat, p.Małgorzaty Chaberskiej oraz p.Doroty Wasilewskiej.

Uczestnikom życzymy dobrej zabawy oraz powodzenia w realizacji zadań projektowych!

Data dodania: 2022-11-23 06:03:04
Data edycji: 2022-11-23 06:03:42