Zaglosuj na nasz film konkursowy!

Szanowni Państwo,
Nasza szkoła przystąpiła do konkursu "Pho3nix Active School", który jest organizowany pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego i ma promować uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie można wygrać sprzęt sportowy o wartości 15 tysięcy złotych od jury lub 12,5 tysiąca złotych w głosowaniu publiczności.
Dodatkowo w blisko setce szkół organizatorzy "Pho3nix Activ School" zorganizują warsztaty sportowo-edukacyjne.

Bardzo prosimy Państwa o oddanie głosu na uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali filmik konkursowy.
Prosimy również o zaproszenie do oddania głosu Państwa znajomych i przyjaciół.
Głos oddaje się jednorazowo poprzez poniższy link, a następnie poprzez potwierdzenie oddanego głosu przez e-mail.
Glosowanie trwa do do 7 czerwca 2022r.

LINK DO GŁOSOWANIA

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA KAŻDY ODDANY GŁOS!!!

Data dodania: 2022-06-06 23:10:18
Data edycji: 2022-06-06 23:14:43