XXII Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych ''Mój świat – moje życie”

7 maja, w Centrum Kultury Browar B odbyły się XXII Prezentacje Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych ,,Mój świat – moje życie”. Nasi uczniowie w składzie: Anna Chodulska, Daria Małkowska, Antoni Muraszewski, Brajan Wierzbowski, Brajan Szpalerski, Nadia Teper, Oliwia Wieczorek, Brajan Kamiński, Michalina Bogdanowska, Mateusz Nadolski, Gabriela Maćkowiak wystąpili w inscenizacji tanecznej ,,Wiosenne Przebudzenie”. Był to pełny piękna, głębi i wyjątkowej ekspresji występ naszych uczniów. Pokaz talentów, przekaz niezwykłej wrażliwości i wiary w siebie. Dla nas ogromna duma z możliwości kształcenia tak wspaniałych młodych ludzi.

Serdecznie gratulujemy młodym aktorom i ich Rodzicom!

Data dodania: 2024-05-09 13:47:14
Data edycji: 2024-05-09 13:48:13