Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego „PANDA” 2022

Z przyjemnością informuję, że w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego „PANDA” 2022 uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wysokim poziomem wiedzy z języka angielskiego.

Tytuł laureata konkursu otrzymali uczniowie:

Jakub Ćwikliński – kl.4b

Michał Januszewski – kl.4c

Aleksandra Jóźwiak – kl.7a

Karolina Comborowska – kl.7c

Wyróżnienie w konkursie otrzymali uczniowie:

Łukasz Ciarkowski – kl.4b

Zuzanna Skowrońska – kl.5a

Wiktor Krutulski – kl.5b

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczniom podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Szkolny koordynator konkursu

Magdalena Dorsz