Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29 września odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego klas 4- 8 i Małego Samorządu klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 5 Integracyjnej. Poprzedzone zostały zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Podczas wyborów każdy uczeń otrzymał przygotowaną kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę i podliczyła głosy. Do władz SU zgłosiło się 6 kandydatów z klas IV- VIII. Do Małego Samorządu kandydowało 4 uczniów z klas 1-3.

Największą liczbę głosów uzyskały i tym samym wchodzą w skład władz Samorządu Uczniowskiego:

NATALIA SZARADOWSKA Z KL. 6C-  PRZEWODNICZĄCA SU

Natan Konicki 4c

Julia Przybylska 6c

Największą liczbę głosów w klasach 1-3 otrzymali :

Zuzanna Marcinkowska z kl.  3b – Przewodnicząca Małego Samorządu

Zofia Stefańska – 2b

Uczniom, którzy zdobyli największą liczbę głosów serdecznie gratulujemy i zapraszamy do współpracy z opiekunami SU. Wszystkim kandydatom i uczniom dziękujemy za udział w wyborach.

Koordynatorzy wyborów: Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego SP :

Aneta Łyszkiewicz, p. Danuta Lewińska, p. Renata Szajkowska

Opiekunowie Małego Samorządu :

Magdalena Rosińska, p. Katarzyna Palińska , p. Marietta Łęgowska, p. Milena Majchrzak

Data dodania: 2023-10-11 10:01:20
Data edycji: 2023-10-11 10:02:17