Wybieram sport – skreślam nudę

01.04.2022 roku, najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami uczestniczyli w I bloku sportowym: „Rodzinne gry i zabawy rakietkowe” projektu pt. „My się sportów nie boimy i razem z rodziną ćwiczymy” w ramach realizacji III edycji programu grantowego pn. „Wybieram sport – skreślam nudę” sfinansowanego przez Fundację Anwil.

Po krótkim pokazie tanecznym wykonanym przez uczennice należące do grupy tanecznej DANCE SP 5, uczestnicy spotkania spróbowali swoich sił w rozgrzewce przy ZUMBIE. Następnie dzieci z rodzicami uczestniczyli  w innowacyjnym obwodzie stacyjnym z wykorzystaniem sprzętu sportowego z elementami gier rakietowych, takich jak: zabawa w kolorowe jabłuszka, speed-ball, badminton, tenis stołowy, czy smash ball.

Na zakończenie, odbyła się mini konferencja dotycząca zdrowego żywienia, kształtowania zdrowych nawyków, ukazania wpływu aktywności fizycznej na funkcjonowanie organizmu. Uczestnicy mieli możliwość wymiany własnych doświadczeń, wiedzy i poglądów w zakresie podejmowania szeroko rozumianej aktywności fizycznej, zdrowia oraz stylu życia.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania !

Data dodania: 2022-04-04 12:31:34
Data edycji: 2022-04-04 12:32:43