Wojewódzki Konkurs Ekologiczny - Ratujmy Ziemię

Z radością informujemy, że uczennica klasy IV b – Nikola Zalewska otrzymała wyróżnienie w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego: „Ratujmy Ziemię” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia. Nagrody dla laureatów konkursu zostały ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Nadleśnictwo Cierpiszewo, Radę Rodziców SP 4, Prezydenta Miasta Torunia, Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego i Ośrodek Edukacji Ekologicznej Wilga. 23 kwietnia 2024 roku Nikola wraz z p. Anną Drzewiecka-Olszewska uczestniczyła w uroczystej gali laureatów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Data dodania: 2024-04-29 23:04:18
Data edycji: 2024-04-29 23:08:36