Warsztaty wielkanocne w klasach 1 – 3

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, gdyż są to święta bogate w wiele tradycji i zwyczajów. Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy – 21 marca 2024 r. odbyły się Warsztaty wielkanocne w klasach 1 – 3. Podczas zajęć dzieci wraz z rodzicami mieli okazję do wykonania zaprojektowanej przez siebie ozdoby świątecznej. Wśród wielu pięknych i pomysłowych prac uczestnicy warsztatów wykonali: pisanki, kury, zajączki. Na koniec wszyscy otrzymali balony oraz słodycze. Wybrane prace przekazano na Konkurs Plastyczny, pt. „Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną” organizowany przez Klub „Zazamcze”. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, a uczestnikom warsztatów gratulujemy pomysłowości.

Koordynatorzy przedsięwzięcia: Anna Puchalska, Dorota Wasilewska

Data dodania: 2024-03-26 13:40:38