Urząd Miasta Włocławek wypłaca stypendium szkolne

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od września do grudnia 2022r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:

• dla osób, które podały numer konta bankowego nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 2.12.2022r.;
  • pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w dniu 6.12.2022r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13.
Data dodania: 2022-11-29 11:19:00
Data edycji: 2022-11-29 11:20:43