Uroczystość Pasowania na Ucznia 2022

W dniu 8 listopada 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA. Podczas uroczystości Uczniowie klasy 1a i klasy 1b zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, złożyli uroczyste Ślubowanie i zostali oficjalnie Pasowani na Ucznia. Bajkowy występ artystyczny pierwszaków oraz przepiękną scenografię przygotowały – wicedyrektor Pani Joanna Hajduk, wychowawcy klas 1a i 1b – Pani Anna Puchalska i Pani Zofia Wojdat oraz nauczyciele współorganizujący kształcenie integracyjne w klasach 1a i 1b – Pani Magdalena Rosińska i Pani Małgorzata Kowalska. Na pamiątkę pasowania pierwszoklasiści otrzymali dyplomy, medale i słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzice uczniów klas 1a i 1b przygotowali dla dzieci prezenty niespodzianki – globusy. Wszystkim uczniom wręczono również książki przekazane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Za wszystkie piękne upominki serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć, które wykonał Pan Kacper Włodarczyk.

Wszystkim Uczniom klasy 1a i klasy 1b życzymy, żeby czas spędzony w naszej szkole był interesującą, pełną sukcesów przygodą edukacyjną, wspaniałym czasem pięknych dziecięcych przyjaźni i najpiękniejszym okresem życia.

Data dodania: 2022-11-15 07:02:19
Data edycji: 2022-11-15 09:18:46