Uroczyste pasowanie na Czytelnika biblioteki szkolnej

18 maja w klasach pierwszych odbyło się uroczyste "Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej". Na to wyjątkowe spotkanie przygotowano dla dzieci wiele niezwykłych zadań. Każda grupa odpowiadała na pytania dotyczące znajomości bajek i ich bohaterów. Uczniowie wykazali się umiejętnością czytania i wiedzą doytczącą treści utworów literackich. Wszystkie zadania dzieci wykonywały z dużym zaangażowaniem. Największym zainteresowaniem cieszyło się zadanie z rozpoznawaniem rekwizytów, nawiązujących do różnych baśni i bajek. Podczas ślubowania uczniowie przyrzekali, że będą szanować książki i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Życzymy pierwszoklasistom, aby książki odkrywały przed nimi świat wspaniałych przygód, niezwykłych emocji i wiedzy. Niech książki rozwijają ich wyobraźnię i ciekawość.

Data dodania: 2022-05-19 14:18:12
Data edycji: 2022-05-19 14:20:40