United Session 2022

Dnia 17.09.2022r. w Centrum Kultury Browar B we Włocławku odbyła się wspaniała impreza pn. UNITED SESSION 2022 czyli święto tańca w kategoriach: breakdance, popping oraz hip-hop. Wydarzenie zostało realizowane w ramach projektu „Włocławek – miasto nowych możliwości. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”, które zostało sfinansowane ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i budżetu państwa, w ramach Programu Rozwój Lokalny. Do Włocławka przyjechało blisko 400 tancerzy m.in. z Brazylii, Korei Południowej, Francji i Stanów Zjednoczonych. Nasi uczniowie mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu.  Mogli zobaczyć jak „od kuchni” wygląda organizacja międzynarodowego konkursu tanecznego. Dodatkowo wzbogacili swoją wiedzę na temat różnych form i odmian tańca. Profesjonalni tancerze mimo udziału w konkursach tanecznych miło przyjęli uczniów naszej szkoły i chętnie pozowali w wolnej chwili do zdjęć. Składamy ogromne podziękowania Panu Prezydentowi -  Markowi Wojtkowskiemu, Pani Dyrektor Centrum Browaru B Lidii Piechockiej – Witczak oraz przyjacielowi, a zarazem absolwentowi naszej szkoły, dyrektorowi artystycznemu imprezy Michałowi Kaczorowskiemu za organizację tak wspaniałego wydarzenia, które na pewno zapamiętamy na bardzo długo. Organizatorzy wyjścia : M. Banasiak, A. Drzewiecka – Olszewska.

Data dodania: 2022-09-19 07:14:40
Data edycji: 2022-09-19 07:16:03