Udział w turnieju „10 kroków do LZK”

W dniu 3 kwietnia 2023 roku 5 uczniów z klas 8 pod opieką p. Agaty Adamskiej wzięło udział w turnieju zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej pod hasłem „10 kroków do LZK”. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Kwiatkowska, Łucja Spała, Kornelia Zasadzińska, Mikołaj Estkowski, Bartosz Koprowski. Turniej miał formę gry terenowej. Na terenie szkoły, Parku im. Sienkiewicza, w okolicy katedry i Teatru Impresaryjnego rozmieszczonych było 10 punktów, na których czekali  na uczestników uczniowie i nauczyciele liceum z zadaniami i zagadkami do rozwiązania m.in. z j. polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, plastyki. Nasza drużyna spisała się wspaniale. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce. Uczniom gratulujemy wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin nauki.

Data dodania: 2023-04-14 08:31:18
Data edycji: 2023-04-14 08:32:19