Tytuł Mistrza Włocławka w Turnieju Piłki Nożnej

Tytuł  Mistrza Włocławka w Turnieju Piłki Nożnej

W dniu 11 października 2023 r. na boiskach ZS nr 11 odbył się finałowy turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Włocławka w ramach Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach wzięły udział trzy najlepsze drużyny wyłonione w rozgrywkach grupowych tj. ZS 11, ZSP 20 oraz SP 5. Po bardzo emocjonującej walce chłopcy z naszej szkoły odnieśli zwycięstwo w całym turnieju, zajmując pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Włocławka w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja SP 5: Michał Cierlicki (kapitan), Oskar Kowalski, Ignacy Włodarczyk, Dominik Rutkowski, Kornel Piernikowski, Tymon Sambor, Mateusz Mucharski, Wojtek Stefański, Wiktor Ciechanowski, Natan Kunicki, Szymon Jackiewicz.

Opiekun: Paweł Serewis – nauczyciel wychowania fizycznego

GRATULUJEMY !!!