TUS w Centrum Kultury ''Browar B''

17 lutego 2023r. nasi Tusowicze uczestniczyli w XVII Koncercie Wielu Serc, zorganizowanym w Centrum Kultury BROWAR B przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLiGO. Zachwyciły nas występy zespołu „Potrafię” oraz inscenizacja bajki o Kopciuszku w wykonaniu grupy teatralnej „Czeka nas sława”. Obserwowaliśmy również emocjonujące licytacje prac podopiecznych Stowarzyszenia.

Z dumą obserwowaliśmy, jak Pani Dyrektor Edyta Krygier odbierała podziękowania dla naszej szkoły od Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLiGO, oraz Panią Luizę Włodkowską, która również została uhonorowana podziękowaniami za bezinteresowne zaangażowanie w pomoc osobom z niepełno sprawnościami.

Kolejny TUS przed nami!

Data dodania: 2023-02-21 11:38:25