Triumf naszej uczennicy w Międzyszkolnym Konkursie Sudoku

Z przyjemnością informujemy, że uczennice: Anna Piwońska z kl. 5b i Anna Jagielska z kl. 8a reprezentowały naszą szkołę w finale Międzyszkolnego Konkursu Sudoku, który odbył się 28.11.2023 r. w Szkole Podstawowej Nr 10. Konkurs zgromadził 18 utalentowanych uczniów z 10 włocławskich szkół. Rywalizacja była intensywna, a uczestnicy konkurowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V oraz VI-VIII, rozwiązując na czas trzy plansze łamigłówki o zróżnicowanym stopniu trudności. Nasze uczennice stanęły na wysokości zadania, prezentując nie tylko zaawansowane umiejętności matematyczne, ale także doskonałe logiczne myślenie. Szczególnie wyróżniła się Anna Piwońska zajmując zaszczytne drugie miejsce w kategorii klas IV-V. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Cieszymy się z faktu, że mamy tak utalentowane uczennice wśród naszej społeczności szkolnej. Brawo dziewczyny!

Data dodania: 2023-12-04 22:07:37
Data edycji: 2023-12-04 22:08:26