Tak widzę i czuję - podsumowanie konkursu plastycznego

W dniu 25 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego „TAK WIDZĘ I CZUJĘ – ŚWIAT OSÓB W SPEKTRUM AUTYZMU” - II edycja zorganizowanego przez naszą szkołę w ramach Kampanii Społecznej WŁĄCZ SIĘ W RÓŻNORODNOŚĆ. W konkursie udział wzięły dzieci z przedszkoli i uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom. Gratulujemy laureatom i wyróżnionym w konkursie. Podsumowanie konkursu było ostatnim działaniem zaplanowanym w ramach kampanii, która była wspólnym przedsięwzięciem placówek - Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włocławku, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku oraz Szkoły Podstawowej nr 5 Integracyjnej im. Szarych Szeregów. Dziękujemy za współpracę.
Data dodania: 2024-04-29 11:18:21
Data edycji: 2024-04-29 11:19:02