Święto Niepodległości 2023

W dniu 10 listopada 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". O symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Wzięliśmy również udział w pięknej lekcji historii - Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowanej przez uczniów i nauczycieli. W dniu 11 listopada 2023 r. reprezentacja naszej szkoły w Poczcie Sztandarowym wzięła udział w miejskich uroczystościach z okazji Święta Niepodległości przy Pomniku Żołnierza Polskiego, podczas przemarszu ze 100-metrową flagą z Placu Wolności na plac przed Bazyliką Katedralną oraz podczas Mszy Św. za Ojczyznę w Bazylice Katedralnej.

Serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2023-11-13 10:32:39