Świąteczne kolędowanie w SP5 - fotorelacja

W dniu 21 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyło się świąteczne spotkanie pod hasłem „Świąteczne kolędowanie w SP5”. Uczestnicy spotkania wzięli udział w świątecznych warsztatach, podczas których ozdabiali świąteczne pierniki i wykonywali przepiękne świąteczne ozdoby z wykorzystaniem różnych technik i pomysłów. Przedświąteczny wieczór zakończył się Koncertem Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Uczniów i Nauczycieli naszej szkoły. Podczas koncertu widzowie usłyszeli przepiękne polskie kolędy i poznali historię ich powstania. Zagrane melodie kolęd zachęciły wszystkich uczestników do wspólnego śpiewania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedsięwzięcia udostępnionych dzięki uprzejmości Pana Radosława Wiankowskiego z Portalu internetowego Tu.Wloclawek.pl oraz wykonanych przez nauczycieli naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom i Uczniom za przygotowanie świątecznego spotkania i pielęgnowanie przepięknej polskiej tradycji – wspólnego kolędowania.

Data dodania: 2022-12-29 08:38:55
Data edycji: 2022-12-29 11:14:32