Sudoku na lekcji matematyki w ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Zabawa sztuką”

Ostatnia lekcja matematyki w klasie IV c z p. Renatą Pawlak i nauczycielem specjalistą Alicją Jóźwiak przebiegła nieco inaczej, ponieważ było realizowane jedno z zadań Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką” pt. Sudoku z Władysławem Ślewińskim. Zadaniem uczniów było ułożenie w taki sposób reprodukcji obrazów artysty, aby nie powtarzały się w kolumnie i wierszu. Ćwiczenie sprawiło uczniom wiele radości i zabawy, większość nie miała problemu z jego ukończeniem.

Data dodania: 2022-02-09 16:49:16
Data edycji: 2022-02-12 19:11:16