Sprawny Miś 2023

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła SP5 zwyciężyła na zawodach lekkoatletycznych Sprawny Miś 2023. Impreza zorganizowana przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra wraz z Urzędem Miasta Włocławek odbyła się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w dniu 18 maja 2023.

Nasi uczniowie wykazali się dużą sprawnością i szybkością zdobywając I miejsce w konkurencjach zespołowych Sprawny Mis oraz nagrodę rzeczową w postaci sprzętu sportowego.

Sukces odnieśli również uczniowie w  konkurencjach indywidualnych w odpowiednich kategoriach wiekowych::

Zofia Stefańska – II miejsce – bieg na 200 m

Natan Konicki – II miejsce – bieg na 200m

Lena Osicka – I miejsce – bieg na 200 m

II miejsce – skok obunóż z miejsca

Jessica Szablewska– I miejsce – skok obunóż z miejsca

Michał Cierlicki– II miejsce – bieg na 200 m

Serdecznie dziękujemy Paniom: Annie Puchalskiej, Małgorzacie Chaberskiej, Jolancie Klejbach oraz Magdalenie Szymańskiej, Marcie Banasiak i Pawłowi Serewis  za przygotowanie uczniów oraz opiekę podczas zawodów.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Data dodania: 2023-05-19 12:40:24
Data edycji: 2023-05-19 12:42:44