SP 5 dla WOŚP – vouchery podarunkowe

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji mającej na celu wsparcie szkolnej puszki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwracamy się do Państwa – drodzy Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5 Integracyjnej o udział w tej inicjatywie poprzez zakup vouchera podarunkowego dla siebie lub bliskiej osoby w ramach prezentu (np. na Walentynki). Całkowity dochód ze sprzedaży bonów zasili naszą szkolną puszkę WOŚP. Osoby chętne do zakupu vouchera zgłaszają się do sekretariatu szkoły i po przekazaniu określonej sumy do puszki otrzymują wybrany bon (prosimy o przygotowaną odliczoną sumę wartości bonu). Akcja trwa do piątku (26.01.2024) lub wyczerpania bonów.

PROPONUJEMY PAŃSTWU NASTĘPUJĄCE VOUCHERY:

1. Trzy vouchery podarunkowe do ACTIV CENTRUM (ul. Barska 13A – Włocławek) miejsca gdzie zdrowie, relaks i piękno idą w parze.

VOUCHER PODARUNKOWY NA RELAKS W STREFIE SPA ORAZ MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI.

VOUCHER obejmuje – pobyt w strefie SPA – 1,5 godziny (basen termalny, łaźnia solankowo – parowa, sauny, jacuzzi) oraz masaż ciepłymi olejami – czyli odprężającą formę masażu , która wykorzystuje delikatnie podgrzane olejki do masażu ciała. Wykorzystuje się oleje roślinne – kokosowy, migdałowy lub jojoba, które są łatwo przyswajalne przez skórę. Ciepłe olejki są wmasowywane w skórę poprzez delikatne ruchy, które pomagają w rozluźnieniu mięśni i poprawiają krążenie krwi.
Data ważności realizacji vouchera- do 17.07. 2024 (po wcześniejszym umówieniu się jest możliwe rozdzielenie pobytu w SPA i masażu na dwa oddzielne spotkania)

KOSZT VOUCHERA – 200 złotych

1. Trzy ZAPROSZENIA DO MUSIC CLUB LOFT. Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do LOFT MUSIC CLUB wraz z osobą towarzyszącą na dyskotekę.

KOSZT ZAPROSZENIA – 70 ZŁOTYCH

1. KARTA PODARUNKOWA na ekskluzywny zabieg kosmetyczny dla twoich włosów – BOTOX w Studiu Fryzur WOW (Radosław Żuchowski) – ul. Zagajewskiego 14/4 Włocławek.

Serum zagęszczające Densifying to odbudowujące i nadające objętość serum uzupełniające kurację Pro – Age. Odżywia i nawilża włosy, zapewnia objętość i elastyczność. Serum Pro – Age jest wzbogacony formułą w kwas hialuronowy – działa wewnątrz włókna uzupełniając niedoskonałości i uszkodzenia włosów. Obecność kolagenu morskiego uszczelnia zewnętrzną stronę włókna i gwarantuje zaskakujący rezultat dla mocnych energicznych włosów. Zabieg odbudowuje i wypełnia naczynia włoskowate, nawilża, nadaje połysk i elastyczność.

KOSZT ZAPROSZENIA – 100 złotych

1. VOUCHER PODARUNKOWY do gabinetu rehabilitacyjnego (masaż, rehabilitacja, chiropraktyka – Sebastian Dudra) – ul. Wiejska 6 Włocławek. Data ważności realizacji vouchera – 6 miesięcy.

KOSZT VOUCHERA – 150 złotych

Data dodania: 2024-01-22 09:04:50