Rodzinny Marsz Nawigacyjny

W dniu 2 czerwca 2022 r., w słoneczne czwartkowe popołudnie odbył się dla uczniów z najmłodszej grupy wiekowej oraz ich najbliższych „Rodzinny marsz nawigacyjny”. Był to kolejny blok tematyczny projektu pt. „My się sportów nie boimy i razem z rodziną ćwiczymy”. Projekt sfinansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu grantowego „Wybieram sport – skreślam nudę”.

Zabawa polegała na przejściu zakodowanej trasy i wykonaniu poszczególnych zadań sportowych. Przed rozpoczęciem rodzinnego marszu nawigacyjnego, najmłodsi uczestnicy otrzymali krokomierze. Chętnie na bieżąco sprawdzali, jaki pokonali dystans i ile w ten sposób spalili kalorii. Dzieci z rodzicami świetnie się bawili podczas gry w Remibasketball, zabawy w Małego siłacza, pokonywania toru przeszkód, rzutów do celu, czy rozwiązywania zagadek sportowych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Data dodania: 2022-06-10 09:28:50
Data edycji: 2022-06-10 09:29:33