Realizacja Ogólnopolskiego Projektu „Europa i Ja” w klasie III c

Uczniowie klasy IIIc biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Europa i ja". Krajem, który poznajemy bliżej są Włochy. Zrealizowaliśmy kolejne zadanie z projektu. Obejrzeliśmy film dydaktyczny dotyczący potraw spożywanych przez Włochów. Porozmawialiśmy o kuchni włoskiej. Pizza, spaghetti … kto z nas nie lubi tych włoskich dań?  Dlatego postanowiliśmy wykonać prace plastyczno – techniczną - pizzy i włoskie pasty, czyli makaron z dodatkami. Potrawy stworzone przez uczniów wyszły bardzo realistyczne i „smakowite”. Tworząc te potrawy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Koordynatorami projektu są Agata Cheda i Dagmara Adamczewska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Data dodania: 2022-05-11 21:10:45
Data edycji: 2022-05-11 21:11:40