Półkolonie w SP5

W dniach 26-30 czerwca 2023 r. odbywały się w naszej szkole półkolonie ,,Kreatywnie i aktywnie”. Na uczestników czekało wiele ciekawych i atrakcyjnych zadań m. in. wzięli udział w projekcie badawczym badając czystość wody w Zgłowiączce, uczestniczyli w warsztatach chemicznych i sensorycznych, odwiedzili Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej oraz zagrali pasjonujący mecz piłki nożnej ze strażakami, nauczyli się udzielać pierwszej pomocy. Pełne emocji były zajęcia w Muzeum Etnograficznym we Włocławku oraz w Galerii Sztuki Współczesnej i Multikinie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację półkolonii oraz dzięki którym czas spędzony na półkoloniach był pełen niezapomnianych wrażeń!

Data dodania: 2023-07-04 11:36:28
Data edycji: 2023-07-05 11:37:29