Podziękowanie dla „Malucha”

Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Wilczura – Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 „MALUCH”, wszystkim Pracownikom placówki oraz Dzieciom za wyróżnienie naszej szkoły. Przekazujemy słowa szacunku i uznania dla wszystkich Państwa, którzy tworzą historię placówki. Gratulujemy całej społeczności wspaniałego Jubileuszu 40-lecia oraz pięknego koncertu przygotowanego z okazji tego wyjątkowego święta. Życzymy wszystkim Państwu dalszych, wspaniałych sukcesów, spełnienia osobistych marzeń oraz podtrzymywania niegasnącego entuzjazmu w budowaniu wspaniałej atmosfery placówki. Dzieciom natomiast życzymy, aby nigdy nie opuszczała Was dziecięca radość życia i chęć odkrywania świata.

Z wyrazami szacunku – Dyrektor, Rada Pedagogiczna,
Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Uczniowie SP5