Podziękowanie

W ostatnim miesiącu na oknach sal lekcyjnych w naszej szkole pojawiły się nowoczesne, najwyższej jakości rolety. Rolety przekazała i zamontowała nam firma ANWIS Spółka z o.o. Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 Integracyjnej im. Szarych Szeregów we Włocławku serdecznie dziękują firmie ANWIS Spółka z o.o. za życzliwość i bezinteresowną pomoc, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy jakości organizacji pracy w szkole. Przekazane naszej szkole i zamontowane przez Pracowników firmy ANWIS Spółka z o.o. rolety są nowoczesne i bardzo funkcjonalne, dzięki czemu zapewnią nam pełen komfort pracy podczas zajęć edukacyjnych.
Dziękujemy bardzo!

Data dodania: 2024-04-30 11:00:56