Pasowanie na Ucznia 2023

W dniu 26 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Ucznia. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na Ucznia. Uczniom klasy 1a i 1b serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wychowawcom klas za przygotowanie przepięknej uroczystości. Dziękujemy Radzie Rodziców SP5 oraz Rodzicom uczniów klas 1a i 1b za dyplomy, medale i upominki dla naszych pierwszoklasistów.

Drodzy Uczniowie Klas Pierwszych,

Z okazji uroczystego przyjęcia do grona Uczniów, życzymy Wam żebyście spędzili w naszej szkole najpiękniejsze lata dzieciństwa. Niech nauka będzie dla Was pasjonującą przygodą, a każdy dzień w SP5 dostarcza wspaniałych i wesołych chwil w towarzystwie przyjaciół. Zdobywajcie wiedzę, rozwijajcie swoje pasje i talenty, osiągajcie sukcesy. Słowami piosenki z uroczystości pasowania życzymy Wam „samych dobrych dni w SP5”. SIĘGAJCIE GWIAZD!

Data dodania: 2023-10-30 10:34:25
Data edycji: 2023-10-30 10:36:04