Nowoczesna forma terapii na zajęciach rehabilitacji ruchowej

Kolejny zakup sprzętu rehabilitacyjnego przez Firmę Berry Superfos Poland Sp. z o.o. wzbogacił i urozmaicił zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych w salce rehabilitacyjnej. Masażer wibracyjny to nowa generacja urządzenia do samodzielnego masażu i autoterapii. Wysokowydajny, cichy, bezszczotkowy silnik, litowo-jonowe baterie o wydłużonym czasie użytkowania w technologii Tesla oraz zestaw aż 7 specjalistycznych, bezpiecznych końcówek, stawiają pistolet w pierwszym szeregu profesjonalnych massage gun’ów. Masażer wibracyjny posiada bardzo szerokie zastosowanie: aktywacja mięśni, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, głęboki masaż, łagodzenie sztywności i bólu mięśni, redukcja tkanki bliznowatej, zmniejszanie napięć. Pistolet pomoże rozładować dyskomfort mięśniowy, związany z długotrwałą przebywaniem w jednej ,statycznej pozycji -siedzenie na wózku inwalidzkim. Masażer wibracyjny posiada innowacyjny kształt litery T, który pozytywnie wpływa na ergonomię podczas masażu. Możliwość przytrzymania masażera tuż za głowicą wzmacnia intensywność i głębokość promieniowania wibracyjnego.

Rehabilitanci ruchowi

Data dodania: 2022-11-08 07:34:42