Nietypowa lekcja WF

W dniu 25 marca 2024 r. odbyły się nietypowe lekcje WF – zajęcia na ergometrach wioślarskich. Gościliśmy w naszej szkole instruktorów wioślarstwa z Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego - p. Miłosza Baranowskiego oraz p. Krzysztofa Gradowskiego. W profesjonalny sposób wytłumaczyli uczniom, na czym polega ta dyscyplina sportowa, pokazali technikę ćwiczeń na ergometrach oraz opowiedzieli o treningach w WTW. Wszyscy mieli możliwość zmierzyć się w zawodach, co spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów. Obserwowanie swoich wyników na ekranie, praca nad poprawą czasu oraz współzawodnictwo dostarczyło wielu sportowych emocji.

Serdecznie dziękujemy panu Miłoszowi oraz panu Krzysztofowi za poświęcony czas i rewelacyjne zajęcia!

Data dodania: 2024-04-04 10:04:32
Data edycji: 2024-04-04 11:28:05