Na Lodowisku Miejskim

W dniu 22 grudnia 2023 roku odbyło się integracyjne wyjście na Lodowisko Miejskie we Włocławku przy ulicy Wysokiej. Uczestnikami wyjścia były dziewczęta z klas IV-VII. Celem przedsięwzięcia było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa. Dziewczęta chętnie poddały się łyżwiarskim szaleństwom. Wspólnemu wyjściu towarzyszyła miła atmosfera, wszystkim dopisywało poczucie humoru. „Sportowe” wyjście bardzo podobało się uczestniczkom i już nie mogą doczekać się kolejnego sportowego wyzwania. Organizatorem wyjścia była Pani Marta Banasiak.

Data dodania: 2024-01-04 07:12:54
Data edycji: 2024-01-04 07:13:29