Mistrzostwa Włocławka w Unihokeja

W dniu 15 listopada 2023 r. w Hali Sportowo – Widowiskowej OSiR we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Włocławka Unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2009 - 2010). Celem zawodów było popularyzowanie tej dyscypliny sportowej, propagowanie ducha sportowej rywalizacji oraz wdrażanie uczniów do rekreacji. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Ostatecznie nasza szkoła w składzie: Liliana Galewska, Jessica Szablewska, Katarzyna Kotarska, Wiktoria Trybulska, Julia Żakowiecka, Zuzanna Skowrońska oraz Natalia Kozubek (bramkarka) uplasowała się na trzeciej pozycji, tym samym zdobywając brązowy medal. Wszystkim zawodniczkom oraz Pani Marcie Banasiak, nauczycielowi wychowania fizycznego przygotowującej dziewczęta do zawodów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Data dodania: 2023-11-29 08:10:00
Data edycji: 2023-11-29 08:10:30