Mikołajkowe potyczki - “ Rodzice kontra Dzieci z 5c”

W czwartek 8 grudnia o godz. 16.30 w sali gimnastycznej SP 5 odbyła się lekcja otwarta z udziałem uczniów klasy 5c i ich rodziców. Zajęcia miały na celu przede wszystkim wzmacnianie więzi emocjonalnej, lepsze poznanie siebie oraz odczuwanie przez dziecko przyjemności i radości płynącej ze wspólnych zabaw ruchowych z rodzicem poprzez stworzenie klimatu bliskości, miłości i akceptacji. Na początku spotkania wszyscy uczestnicy brali udział w przeróżnych grach i zabawach sportowych o charakterze integracyjnym, które wprowadziły bardzo wesołą i zabawną atmosferę. Dalsza część lekcji miała charakter współzawodnictwa pomiędzy dziećmi , a ich rodzicami. Obie drużyny z ogromnym zaangażowaniem rywalizowały w konkurencjach sportowych. Ostatecznie zwyciężyła drużyna rodziców. Lekcję zorganizowała i przeprowadziła Eliza Wieczorek- wychowawca klasy 5c.

Data dodania: 2022-12-12 13:37:24
Data edycji: 2022-12-12 13:38:32