Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy z języka angielskiego: „English Culture Competition”

Dnia 19.04.24r. w Szkole Podstawowej nr 23 we Włocławku odbyła się 5 edycja Międzyszkolnego Konkursu Krasomówczego z języka angielskiego: „English Culture Competition”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 1-3 z włocławskich szkół podstawowych, którzy mieli okazję zaprezentować się jako wybrana postać z bajki Walta Disneya. Nasza uczennica Zuzanna Marcinkowska zdobyła wyróżnienie prezentując się w roli Myszki Minnie. Opiekunem była p. Małgorzata Koprowska- nauczyciel języka angielskiego.

Zuziu, serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2024-04-26 13:32:50