„Mała Pszczółka – Wielka Przyjaciółka Człowieka'' - rozdanie nagród

W dn. 26 maja 2024 r. uczestniczyliśmy w imprezie plenerowej zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Pszczoły przez Stowarzyszenie Miłośników Pszczół AMBROZJA. Podczas tego wydarzenia nagrodzeni zostali uczniowie – uczestnicy II edycji Konkursu Plastycznego ph. „Mała Pszczółka – Wielka Przyjaciółka Człowieka", który nasza szkoła zorganizowała we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Pszczół AMBROZJA. Kolorowe prace uczestników konkursu plastycznego - dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych zaprezentowaliśmy podczas imprezy na Starym Rynku. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego – wszystkie przesłane na konkurs prace były bardzo ciekawe, pełne dziecięcej kreatywności i wyobraźni. Podczas imprezy wzięliśmy również udział w zadaniu zorganizowanym przez organizatora przedsięwzięcia - malowaniu ula. To zadanie sprawiło nam wiele radości i dostarczyło pozytywnych emocji. Dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Pszczół AMBROZJA za zaproszenie do współpracy i wspólne wykonane zadanie.

Jednocześnie informujemy, że nieodebrane dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do sekretariatów szkół poszczególnych laureatów do dnia 7 czerwca 2024 r.

Data dodania: 2024-05-27 10:22:48
Data edycji: 2024-05-27 10:41:18