''Loguj się z głową'' - program profilaktyczny

Klasa 1b w roku szkolnym 2023/24 rozpoczęła udział w ogólnopolskim programie profilaktycznym „Loguj się z głową”. Przeprowadzone lekcje miały na celu uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z Internetu oraz ukazanie cech uzależnienia od gier komputerowych. Zostały przypomniane zasady bezpiecznego poruszania się w sieci oraz konsekwencje wynikające z niepożądanych zachowań. W realizację tego programu włączyli się rodzice, którzy dyskutowali nad sposobem monitorowania aktywności dziecka w sieci, organizowania aktywnego spędzania wolnego czasu oraz budowania wzajemnej relacji z dzieckiem. Program będzie kontynuowany w klasie 2.

Data dodania: 2024-06-20 12:25:49
Data edycji: 2024-06-20 12:26:36