Konkurs przyrodniczy klas 1-2

Dnia 14.06.2024 roku odbył się Konkurs Przyrodniczy dla klas I – II pod hasłem „Wiemy, jak dbać o przyrodę”. Dzieci wykonywały różnorodne zadania. Segregowały śmieci, układały puzzle na czas, udzielały odpowiedzi na dość trudne pytania związane z ochroną przyrody. Podczas konkursu panowała miła i przyjazna atmosfera.

Wśród nagrodzonych znalazły się: Hanna Kolasa i Małgorzata Śnieżewska - z klasy Ia (pierwsze miejsce), Celina Calińska i Karina Wróbel – z IIa (drugie miejsce) oraz Zofia Stefańska i Nadia Dybicz – z IIb (trzecie miejsce).

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnym roku szkolnym.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych wakacji, ciekawych widoków i niezapomnianych wrażeń.

Data dodania: 2024-06-20 12:16:57
Data edycji: 2024-06-20 21:37:09