PRZEKAŻ 1,5% PODATKU DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 INTEGRACYJNEJ WE WŁOCŁAWKU ZA POŚREDNICTWEM TORUŃSKIEGO STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE organizacji pożytku publicznego KRS 0000121592
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kolejny sportowy sukces młodej lekkoatletki - Leny z 4c

Podczas Halowych Mistrzostw Województwa kujawsko- pomorskiego  do lat 12 (U12), które odbyły się 6 lutego w hali Arena w  Toruniu, uczennica naszej szkoły Lena Osicka zdobyła srebrny medal w biegu na 60 m. Do finału dostała się z czasem 9'14, a w biegu finałowym  zdobyła srebrny medal ( II miejsce), bijąc tym samym swój rekord życiowy z 9'14 na 9'07. Lena trenuje lekkoatletykę od 2020 r. we włocławskim klubie LKS Vectra. Specjalizuje się w skoku w dal i w biegu na 60 m. Jej najlepszy, dotychczasowy wynik w skoku w dal to 3.82. Najlepiej czuje się jednak w biegach sprinterskich. W swoich pierwszych zawodach w biegu na 60 m. w maju zeszłego roku w Białych Błotach pod Bydgoszczą, zajęła II miejsce z czasem 9'60. Więc tegoroczny wynik 9'07 to naprawdę niezły wyczyn jak na tak młodą, bo niespełna dziesięcioletnią zawodniczkę. Trzymamy za Ciebie kciuki Lenka i życzymy dalszych sportowych sukcesów :)

Data dodania: 2022-02-21 11:48:44
Data edycji: 2022-02-21 13:44:49