Jasełka 2022

W dniu 22 grudnia 2022r. nasza szkolna społeczność uczestniczyła w tradycyjnym widowisku bożonarodzeniowym opowiadającym historię Narodzenia Jezusa - JASEŁKA. Spektakl wprowadził widzów w tematykę obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawieniu towarzyszyły piękne polskie kolędy, wykonane przez solistów, chór oraz Szkolną Orkiestrę Flażoletową. Zaproszenie na nasze szkolne bożonarodzeniowe spotkanie przyjął Ks. Prałat dr Janusz Bartczak Proboszcz Parafii Św. Józefa. Nasz Gość po zakończeniu spektaklu wręczył dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu wokalnego piosenki świątecznej ph. „Białe Święta”. Świąteczne spotkanie zakończył występ szkolnego zespołu tanecznego „SP5 DANCE”. Szkolne Jasełka uczniowie przygotowali pod kierunkiem nauczycieli p.M.Solskiej, p.J.Korbut, p.M.Markiewicz, p.M.Łęgowskiej, p.R.Wrzesińskiego, p.W.Hamkało i p.M.Banasiak.

Serdecznie dziękujemy Ks. Prałatowi Januszowi Bartczakowi za przedświąteczną wizytę w naszej szkole. Nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie bożonarodzeniowego spektaklu gratulujemy pięknego widowiska.

Data dodania: 2022-12-29 09:12:42
Data edycji: 2022-12-29 10:06:51