InstaLogik - klasyfikacja końcowa 5 edycji

Miło nam poinformować o tym, iż w Ogólnopolskim Matematyczno-Informatycznym Konkursie InstaLogik dla uczniów klas 4-8 SP spośród ponad 12 628 osób z całej Polski w trzyetapowej rozgrywce, dwóch naszych uczniów po trzecim ostatnim etapie zdobyli tytuły III Laureata Michał Januszewski z klasy 6c i Denys Skotnyk 7c tytuł Finalisty i najlepszego wyniku we Włocławku. W V edycji konkursu wg. klas VI w Polsce wzięło udział 2865 uczniów, natomiast w klasach VII 2595 uczniów. Na trzecim etapie w konkursie wzięło udział 3765 uczniów. Konkurs organizowany jest już po raz piąty przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli. W tej edycji z naszej szkoły brało 6-cioro uczniów, którzy otrzymali okolicznościowe dyplomy:

• Anna Piwońska 5b
  • Michał Januszewski 6c
  • Adam Górski 7a
  • Wojciech Staefański 7a
  • Denys Skotnyk 7c
  • Kornel Horosz 8a

Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia na drodze do zdobywania umiejętności logiczno-informatycznego myślenia

Data dodania: 2024-03-24 20:10:38
Data edycji: 2024-03-26 13:37:36