I Zawody „HOBBY HORSE” w SP5

W dniu 24 września 2022r. w naszej szkole odbyły się I Zawody „HOBBY HORSE”. Organizatorem zawodów były Pani Luiza Włodkowska oraz Pani Małgorzata Lewandowska – nauczyciele zajęć hipoterapii w Szkole Podstawowej nr 5. Hobby horse to najnowsza dyscyplina sportowa, która swoje korzenie ma w Finlandii i cieszy się rosnącą popularnością. Jest to system aktywności sportowej nawiązujący do jeździectwa olimpijskiego, dostępny dla każdego pasjonata. Zorganizowane w naszej szkole zawody Hobby Horse cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w zawodach zgłosiło się 52 młodych zawodników – uczniów naszej szkoły oraz uczniów innych szkół z Włocławka, Torunia i Aleksandrowa Kujawskiego. Zawodnicy wzięli udział w trzech konkurencjach: debiuty, dokładności 70 cm oraz potęgi skoku. Zawodnicy dzielnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w konkurencjach. Podczas zawodów była sportowa rywalizacja „fair play”, były emocje, była radość, piękna pogoda i przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieci. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni „pysznym” medalem i dyplomem, a dla głównych zwycięzców były przewidziane oraz wręczone puchary i flots. Serdecznie dziękujemy organizatorom zawodów – Pani Luizie i Pani Małgosi, głównemu sędziemu Pani Monice Ossowskiej-Lasek oraz Pani Joannie Osowskiej za przygotowanie „smacznych” medali. Podczas zawodów gościliśmy portal q4, na którym możemy obejrzeć galerię zdjęć:

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne edycje Hobby Horse w naszej szkole.

Data dodania: 2022-09-27 07:05:19
Data edycji: 2022-09-27 07:06:47