I Regionalny Konkurs Mini Playback Show

W dniu 20 maja 2024 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w I Regionalnym Konkursie Mini Playback Show w Bydgoszczy. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwia Wieczorek z kl. 1b, Adam Wojciechowski z kl. 5b oraz Kacper Nowak z kl. 6a była bezkonkurencyjna. Kultowa ,,Małgośka” Maryli Rodowicz w wykonaniu Oliwki, charyzmatyczny Freddie Mercury ,,We will rock you” Adama oraz nostalgiczny Ed Shreeren ,,Photograph”w wykonaniu Kacpra zapewniły nam zwycięstwo. Z dumą informujemy, że Adam Wojciechowski oraz Kacper Nowak zdobyli 1 miejsce, zaś Oliwia Wieczorek otrzymała wyróżnienie!

Serdecznie gratulujemy występów i nagród!!!

Organizatorom konkursu dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym emocjonującym wydarzeniu!

Data dodania: 2024-05-21 12:12:59
Data edycji: 2024-05-21 12:14:04